VÝHODY

M7_PIR_banner-VyhodyTL_249x219px_V01 (171x150)

Garančný program TYRELIFE

TYRElife predstavuje ZADARMO výmenu pneumatík v prípade týchto druhov neopraviteľného poškodenia: prepichnutie cudzím telesom (klince, kusy objektov apod.), náraz na obrubník a tiež požiaru po 6 mesiacov od nákupu. Ďalších 6 mesiacov potom dostanete 1/2 náhradu.

Neexistuje cenovo výhodnejšia záruka pre náhradu poškodených pneumatík, ako je TYRElife, pretože inde sa musíte proti tejto udalosti dodatočne pripoistiť.
Aj v tom je Pirelli na trhu naozajstnou jednotkou.
Ak vezmeme najbežnejší rozmer pneumatík*, potom v prípade prepichnutia dvoch z nich, získa garancie razom pre majiteľov vozidla hodnotu viac ako 160 EUR!

O náhradu alebo uznanie zľavy musí byť žiadané za dodržania podmienok uvedených v podrobných pravidlách.

TYRElife sa nevzťahuje na úmyselné poškodenie a na škody spôsobené vandalizmom. Nezabudnite si uschovať doklad o kúpe pneumatík počas celého trvania záruky programu TYRElife.

*najbežnejší rozmer pneu 195/65/16, 205/65/16

Logo_SONAX

ŠPIČKOVÁ AUTOKOZMETIKA

Zľava 30 %

Sonax - to je revolučná hybridná technológia (predtým známa ako nano technológie) v širokej škále výrobkov pre ochranu exteriéru i interiéru Vášho vozidla. A samozrejme náplne do ostrekovačov, aditíva a ďalšie príslušenstvo.

Pri nákupe v e-shope zadajte číslo Vašej členskej karty a 30% zľava Vám bude vrátená späť.

Užite si kvalitu s výhodami P ZERO CLUBu!

M7_PIR_Mover_Pzero-Tipy_172x150px_V01

Tipy vodičom

Aj najlepšie pneumatiky potrebujú starostlivosť. Kontrolujte pravidelne dohustenie aj výšku dezénu pre svoju bezpečnosť aj lepší jazdný komfort.
Viac tipov nájdete tu.

M7_PIR_Mover_Pzero_172x150px_V01

PIRELLI RACE

F1, rallye a ďalšie preteky

"Predávame to, s čím pretekáme."

Náročný mnohoročný vývoj a tisíce hodín na testovacích aj pretekárskych okruhoch znamenajú neustály posun vpred. K väčšej bezpečnosti, ale aj naozajstnému zážitku z jazdy.

Vyberte si pneu na mieru svojmu jazdnému štýlu a nezabudnite, že iba s nákupom u autorizovaných predajcov získavate garanciu TYRELIFE.

VYHĽADÁVANIE PARTNEROV

Zadajte Vašu polohu